Recenze

Jsme rádi, když vám naše cukrářské výrobky chutnají, proto je děláme. Za recenze moc děkujeme.
Jestli nám chcete napsat recenzi, klikněte tady.

Kateřina D.

Naprosto skvělé dorty a zákusky. Objednávali jsme již několikrát a vždy naprostá spokojenost. Vše chutné, krásně nazdobené a podle našich představ. Domluva, dodání a veškeré naše požadavky vždy splněny do posledního puntíku. 100% doporučuji a rozhodně jsme si neobjednávali naposledy.

Tomáš S.

Od Cukrošky je toho potřeba vždy objednat jednou tolik páč jednou to rozhodně nestačí. Naprosto luxusní cokoliv sladkého a hlavně ty čokoládové košíčky, dorty, borůvkové frgály, kremrole z domácího listového těsta a taky svatební dorty… No prostě všechno je skvělý!

Blanka D.

Dorty a všechny výrobky z Cukrošky byly vždy krásné pro oko a lahodné pro jazyk. Vše bylo elegantně zabalené a dodané podle domluvených instrukcí. Z výborných chutí je jisté, že v Cukrošce pečou z kvalitních surovin🎂🍰 Blanka

Petra M.

Exkluzivní a srdcová záležitost, co zalije tvoje chuťové pohárky, kterým nejde říct “už dost” 🤤😅 Tak na mě působil každý kulinářský výtvor od Romanky 🎂🥧🍰🍪🍩🍮

Jitka T.

Everest v cukrovém světě❤️. Kazisvet dietickych ideálů. Chceš to a chceš to hodně. Bez frgálu z téhle kuchyně není slunce v duši 🍨🍩🍭🍰 .

Napište nám váš názor

Jestli vám naše dorty, zákusky, low carb nebo cukroví chutnalo, podělte se s ostatními. Pokud se něco nepovedlo podle vašich představ, napište nám to nebo zatelefonujte, ať to společně vyřešíme.